Biskota me gjalp prej kikirikave

Përshëndetje miqë të mi, Kësaj here do të ndaj me ju recetën për biskota me gjalp prej kikiriki, të dekoruar me pakë nutella, kripë deti si dhe sheqer të kaftë. Përgaditja është shumë e shpejtë dhe e lehtë, në më pak se 20 min do të keni biskota të ngrohta dhe shumë të shijshme. Përbërësit…